JANUS CAREER

Janus Career navazuje kontakt se zaměstnavateli za účelem rozšíření služeb pro naše klienty.

O co se jedná?

Janus Career je společnost zaměřená na studenty vysokých škol, kteří májí zájem o zvýšení jejich šancí na trhu práce. V rámci naší služby bychom rádi našim klientům pomáhali najít pracovní pozice, na kterých budou moci uplatnit svůj potenciál a nastartovat svoji kariéru.

Naši klienti jsou většinou studenti ekonomických oborů, kteří hledají práci, stáž či brigádu na pozicích spojených s prací s Microsoft Office, databázemi, reporty apod., ale také pozice ve více specializovaných odvětvích jako IT, Marketing, HR…

Jak by spolupráce fungovala?

Obsah spolupráce z Vaší strany obnáší kontaktování Janus Career s popisem pracovní pozice, kterou byste rádi obsadili, a Janus Career bude tuto pozici inzerovat svým klientům, kteří odpovídají Vašim požadavkům pro vhodného kandidáta.

Kvůli GDPR Vám nebudeme schopni posílat životopisy klientů, ale předáme Váš kontakt s popisem pracovní pozice a kandidát se Vám sám ozve zasláním svého životopisu.

Co Vám spolupráce s Janus Career přinese?

Na rozdíl od klasických internetových Job-listingů, Janus Career Vaše pozice inzeruje klientům zcela zdarma. Po domluvě s Vámi budeme pozici inzerovat pouze kandidátům, kteří splňují Vámi daná kritéria.

V případě Vašeho zájmu zdarma sepíšeme atraktivně znějící inzerci pozice.

Kolik Vás spolupráce bude stát?

Nic.

Janus Career není personální agentura, tudíž bychom s Vámi neuzavírali smlouvu. Naším cílem je pouze rozšířit nabídku našich služeb, které jsou financované našimi klienty – studenty. Vy jakožto zaměstnavatel s námi neuzavíráte smlouvu a inzerce Vaší pozice u nás není nijak financována.